RU

Гендиректора ТВі підозрюють у несплаті 3 млн.грн. податків

19.07.2012, 15:12
Гендиректора ТВі підозрюють у несплаті 3 млн.грн. податків - Фото
Микола Княжицький. Фото: tvi.ua
Як повідомляє прес-служба Державної податкової служби, щодо директора ТОВ Телерадіокомпанія Телерадіосвіт Миколи Княжицького порушено кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків в сумі 3 мільйонів 25 тисяч  гривень.

"12 липня 2012 на телеканалі ТВі були вилучені документи, що стосуються фінансово-господарської діяльності підприємства. У той же час, жодного документа, який стосувався б журналістської діяльності, вилучено не було", - зазначили в податковій.

"Всі дії правоохоронних органів відповідають вимогам Кримінально-процесуального кодексу України і спрямовані на всебічне, об'єктивне і повне розслідування і встановлення всіх обставин справи", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в офіс опозиційного телеканалу ТВі прийшли офіцери податкової міліції з рішенням суду про виїмку документів. "Прийшли п'ять представників податкової міліції з відеокамерами і рішенням суду про виїмку документів. Проти посадових осіб каналу, в даному випадку - проти мене, порушено кримінальну справу за ухилення від сплати податків від діяльності нашої компанії. Справа абсолютно абсурдна, ми вже навіть виграли суд, але після суду вони порушили кримінальну справу ", - розповів гендиректор телеканалу Микола Княжицький.

На уточнююче запитання, про яку суму йдеться, Княжицький відповів: "Шість мільйонів гривень. Коли ми тільки починали працювати, то купили обладнання. Держава повинна була нам повернути ПДВ. Але оскільки ПДВ вони відмовилися повертати, то ми зараховували це неповернене ПДВ під час сплати податків. І всі попередні податкові перевірки сказали, що це законно. А тепер вони кажуть, що ми не мали права цього робити".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини