RU

Гендиректор ICTV про "Велику різницю": Нехай стебуться над своїми політиками

08.12.2010, 12:35
Гендиректор ICTV про
b1d12b02895b03e56833b99b63cca87e.jpg

Гендиректор ICTV про "Велику різницю": Нехай стебуться над своїми політиками

Версію російського розважального шоу "Велика різниця" будуть показувати без комедійних сюжетів про українських політиків. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив директор-президент каналу ICTV, директор телегрупи "StarLightMedia" Олександр Богуцький (на фото).

Так, О.Богуцький, відповідаючи на питання, чому з передач проекту "Велика різниця" були вирізані сюжети з українськими політиками, відповів: "Це не захист якихось національних почуттів українців, це політика каналу: ми не підтримуємо ідею пародій на українських політиків іноземними авторами".

О.Богуцький підтвердив, що у недавніх випусках "Великої різниці" були вирізані комедійні сюжети про лідера БЮТ Юлії Тимошенко і про Президента України Віктора Януковича. "Нехай вони стебуться над своїми політиками", - наголосив директор-президент ICTV.

"В Україні "Велика різниця" і надалі буде йти без політики", - зазначив О.Богуцький.

Нагадаємо, у недавньому випуску "Великої різниці" був вирізаний сюжет, який пародіював Ю.Тимошенко. Раніше також ICTV вирізав сюжет російських авторів, який за мотивами фільму "Брюс Всемогутній" також пародіював ряд українських політиків, зокрема колишнього і нинішнього Президента України.

Олександр Богуцький: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини