RU

Гелетей назвав дату, коли почалася війна з Росією

08.10.2014, 16:25
Гелетей назвав дату, коли почалася війна з Росією - Фото
Валерій Гелетей
Війна з Росією почалася не 24 серпня на тлі військового параду в Києві, а 1 серпня. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр оборони  Валерій Гелетей, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Ми добре розуміємо, наскільки сильно нас почала бити інформаційна війна саме тоді, коли формат війни перейшов від війни з терористами до широкомасштабної війни з Російською Федерацією. Тому що ми практично закінчили антитерористичну операцію, і це очевидний факт. Ми заблокували місто Луганськ, Донецьк, Горлівку, в цих містах перебували розвідувальні диверсійні групи. За їх інформацією, ми були готові заходити в ці міста. І по інших містах були доповіді, що можна заходити і звільняти ці міста. Але й Росія це добре розуміла. З 1 серпня ми відчували присутність Росії, з 20 серпня почалися бої під Луганськом, під аеропортом і в Георгіївці", - сказав він.

За його словами, саме на цьому етапі, коли Російська Федерація зрозуміла, що програла війну, оскільки у неї не залишилося донорів, охочих воювати за Росію. "Ми з 1 серпня мали присутність російських Збройних сил, 20 серпня почалися перші жорсткі бої, а не так, як деякі політологи кажуть, що 24 серпня, коли ми були на параді, почалася війна з Росією. Війна почалася з 1 серпня, ми вже бачили їх присутність. А з 25 серпня почався черговий широкомасштабний наступ по інших напрямках", - сказав Гелетей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини