RU

Геї просять ЄС не підпускати до себе Київ

12.09.2013, 14:33
Геї просять ЄС не підпускати до себе Київ - Фото
f68842aa6d839be879517d4d872288dd.jpg
Представники ЛГБТ-спільноти закликали керівництво Євросоюзу не відмовлятися від вимог, висунутих Україні в рамках плану дій щодо візової лібералізації. Зокрема, вони вимагають прийняти закон про заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації під час прийому на роботу, пише Комерсант-Україна.

У листі представників ради ЛГБТ- організацій говориться, що якщо Україна вибирає європейський напрямок розвитку, вона з самого початку повинна підкріпити його реальними справами: "Захист прав ЛГБТ і боротьба проти гомофобії є офіційно проголошеною основою внутрішньої та зовнішньої політики ЄС. Пряма і явна заборона дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації у трудових відносинах є мінімальною, але абсолютно імперативною вимогою законодавства ЄС. Ми закликаємо Євросоюз не підписувати угоду про лібералізацію візового режиму, поки українська влада не виконає своїх зобов'язань щодо забезпечення в країні мінімальних сучасних європейських стандартів прав людини, в тому числі і по відношенню до своїх ЛГБТ- громадянам".

ЛГБТ- організації мають намір і далі контролювати виконання зобов'язань, взятих на себе Україною в рамках співпраці з Європою. "Прийняття антидискримінаційного закону - одна з вимог Європи, на яку Україна взяла курс . Не можна виключати захист прав людини і розраховувати тільки на економічні вигоди і незалежність від офіційної Москви", - заявила член правління громадської організації Інсайт Таїсія Герасимова.

Нагадаємо, омбудсмен Валерія Лутковська та кілька депутатів Ради заявили про намір відвідати Брюссель, щоб переконати Єврокомісію звільнити Україну від зобов'язання прийняти зміни до антидискримінаційні закони.

У великій міжнародній правозахисній організації Amnesty International заявили, що спроби української влади переконати Європейську комісію звільнити країну від зобов'язань законодавчо закріпити права сексуальних меншин і заборонити гомофобію - це неприпустиме прагнення заперечувати права людини. "Влада України не може вибирати, які з громадян повинні бути захищені від дискримінації, а які - ні. Замість цього, вона повинна поважати свої зобов'язання розробити правову базу для боротьби з гомофобіє , а ЄС, у свою чергу, вимагати виконання цих зобов'язань" , - заявила Тетяна Мазур, директор представництва Amnesty International Україна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини