RU

Газовий піар Пшонки-молодшого обійшовся в 62 млн.грн. - ЗМІ

09.11.2012, 10:46
Газовий піар Пшонки-молодшого обійшовся  в 62 млн.грн. - ЗМІ - Фото
Артем Пшонка підпалює газовий факел в селі Лозуватка (фото - artempshonka.com.ua)
У Запорізькій області в період з 2 по 7 листопада підписано низку угод на газифікацію сіл на загальну суму 61млн. 940 тис.грн.

Як повідомляють Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель, Новомиколаївська сільрада Токмацького району за 3,59 млн.грн. замовила компанії Метан першу чергу міжселищних газопроводів до сіл Новомиколаївка, Курошани і Мостове. Решту підрядів отримало ТОВ Газфаер Інвест киянина Олександра Буглака. Широківська сільрада Веселівського району замовила першу чергу будівництва газопроводу в с. Широке по 2,76 млн.грн. Кирилівська селищна рада Акимівського району замовила будівництво міжселищних газопроводів ГРС Акимівка - смт. Кирилівка за 50,21 млн.грн. Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації замовило міжселищний газопровід до села Новоуспенівка Веселівського району.

Урочиста церемонія пуску газу в Широкому відбулася ще 19 жовтня, на церемонії виступив кандидат в народні депутати Артем Пшонка, син генпрокурора Віктора Пшонки. Будівництво газопроводу в Акимівському районі та газифікацію сіл Токмацького району Пшонка-молодший на своєму персональному сайті також записав у свої особисті досягнення. Так само, як і у Веселівському районі, де Пшонка урочисто відкривав газ в трьох селах.

Нагадаємо, Артем Пшонка балотувався і пройшов у Верховну Раду по 81-му мажоритарному округу, в який і входять Токмацький, Веселовський і Акимівський райони.

Досьє на Артема Пшонку
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини