RU

Газету Жизнь закрили через відмову друкувати проросійські статті

10.04.2014, 15:41
Газету Жизнь закрили через відмову друкувати проросійські статті - Фото
Перша шпальта газети Життя, знехтувана українською редакцією
Голова російського холдингу News Media Арам Габрелянов прийняв рішення закрити українську газету Жизнь через відмову місцевої редакції публікувати проросійські матеріали. Про це повідомляє Slon.ru

Зокрема, українські журналісти не погодилися випустити прислані з Москви матеріали "Захисти нас, Росія", "Росія, допоможи" і "Необандерівська диктатура".

"У нас виникла ситуація, коли колектив газети "Жизн" в Україні відмовився публікувати ті матеріали, які ми їм відправляємо. У нас єдиний макет газети і єдині матеріали для регіональних видань, це політика холдингу" , - заявив виконавчий директор News Media Ашот Габрелянов. За його словами, політичного конфлікту з українською редакцією у московського керівництва холдингу не було, а відмову публікувати матеріали співробітники пояснювали нібито можливістю подальшого застосування до них санкцій владою України.

Нагадаємо, в березні також була закрита газета Комерсант-Україна. Власники мотивували своє рішення збитковістю видання. Насправді, газета закрилася через цензуру у висвітленні подій російської інтервенції до Криму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини