RU

Газета Ахметова залишилася без журналістів

11.04.2013, 15:42
Газета Ахметова залишилася без журналістів - Фото
Ігор Гужва (фото - telekritika.ua)
Кілька десятків журналістів припинили співпрацю з газетою Сегодня, що належить мільярдерові Рінату Ахметову. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив один з колишніх співробітників газети.

Звільнення співробітників, за словами співрозмовника, стався ще в березні. "Пішла більша частина колективу. Якщо брати не тільки редакцію, але й якісь інші адміністративні позиції, то газету покинули близько 50 осіб", - сказав співрозмовник.

Пояснюючи дії колективу, колишній співробітник газети зазначив, що звільнення журналістів пов'язано, у тому числі, з появою в газеті посади директора по контенту, яку зайняв колишній головний редактор газети Коментарі Денис Денисенко. "Були й інші ознаки того, що цей проект розвивати не будуть. Нам, людям, які хочуть розвиватися і робити хороший продукт, робити там було вже нічого", - сказав співрозмовник.

Новий проект, куди пішли працювати співробітники - газета Вісті - найближчим часом презентує свій продукт. "Ми працюємо в новому проекті, розуміємо, що будемо робити і наші подальші цілі. Говорити детальніше поки не буду. Найближчим часом буде офіційна презентація та Ігор Гужва сам все розповість", - зазначив співрозмовник.

Нагадаємо, колишній головред Сегодня Ігор Гужва був звільнений в січні 2012 року, незважаючи на протест колективу газети. Після цього Гужва виїхав до Росії, де деякий час працював генеральним директором російської газети Московські новини. У середині березня він повернувся в Україну і зареєстрував газету Вісті з регіональними випусками в Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську і Криму. Вихід першого номера заплановано на квітень.

Слід зазначити, що газету Вісті ще до її виходу в ЗМІ стали пов'язувати з Віктором Медведчуком, кумом російського президента Володимира Путіна. Сам Гужва які-небудь зв'язки заперечує.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини