RU

Гайдук: У Донецькій області були не раді приходу Тимошенко і ЄЕСУ

16.04.2013, 12:41
Гайдук: У Донецькій області були не раді приходу Тимошенко і ЄЕСУ - Фото
Віталій Гайдук
Екс-співвласник компанії ІСД Віталій Гайдук розповів, що Євген Щербань і губернатор Донецької області Володимир Щербань невітали прихід на ринок регіону корпорації ЄЕСУ Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Гайдук зазначив, що в ІСД не було можливості відмовитися від співпраці з ЄЕСУ. "Такої можливості у нас практично не було. Звичайно, зробити ми могли все що завгодно, але ви ж розумієте, що місяць-два і всі обсяги газу були б у ЄЕСУ", - сказав він.

Також Гайдук зазначив, що Володимира і Євгенія Щербанів не влаштовувало рішення уряду, яким ЄЕСУ була визначена єдиним постачальником газу на територію Донецької області.

"Я був заступником губернатора (Володимира Щербаня). Якби діяльність ЄЕСУ будувалася так, як діяльність інших постачальників, то губернатор не сильно міг би на це вплинути, але враховуючи, що ми отримали територіальний розподіл від уряду, губернатор категорично був проти. Цю схему не вітав і Євген Олександрович, розуміючи всі наслідки", - сказав він.

За словами Гайдука, тому було розроблено та прийнято розпорядження, яким на ринок вводився ІСД. Також, за словами свідка, те, що існував конфлікт між губернатором Володимиром Щербанем і Павлом Лазаренком - "це факт".

Нагадаємо, в Апеляційному суді Києва 16 квітня розпочався допит мільярдера Віталія Гайдука як свідка у справі про вбивство  Щербаня.Слідчий суддя на цьому допиті - Оксана Царевич. Інтереси екс-прем'єра представляють її захисники Андрій Кожем'якін, Сергій Власенко та Олександр Плахотнюк. Присутні також сини вбитого бізнесмена Євген та Руслан, які мають статус потерпілих. Тимошенко в суд не доставлена.

Сьогодні Гайдук підтвердив, що він особисто знайомий з Тимошенко, був знайомий з убитим Щербанем і його синами. Він також розповів, що відносини між корпораціями ЄЕСУ та ІСД були нормальними і всі виникаючі протиріччя вирішувалися за столом переговорів.

Гайдук також заявив що не знає, чи замовляла Тимошенко вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

Раніше в суді в якості свідка допитали бізнесмена Сергію Таруту. Відповідаючи на запитання захисника екс-прем'єра Андрія Кожем'якіна, Тарута заявив, що йому нічого не відомо про причетність Тимошенко до замовлення вбивства Щербаня. У суді співвласник корпорації ІСД також розповів про конфлікт між компанією Індустріальний союз Донбасу та корпорацією Єдині енергетичні системи України. Тарута уточнив, що це був комерційний конфлікт без ворожих відносин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини