RU

"У пастки РФ не йдемо": Клімкін побачив прогрес по Донбасу

18.06.2018, 10:41
Павло Клімкін (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Глава МЗС Павло Клімкін заявив, що на зустрічі міністрів закордонних справ країн нормандської четвірки (України, Росії, Німеччини та Франції, - ред.) в Берліні, яка проходила 11 червня, вдалося просунутися в питанні введення миротворців в Донбас. Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу, підбиваючи підсумки зустрічі нормандської четвірки.

"Ми хоча б почали серйозно обговорювати миротворців... Ми домовилися, що наші команди зустрічаються, політичні директори, і все-таки проговорюють, що можливо. Зараз ідея така. Це буде поступово, тобто ми не можемо почати повну операцію з самого початку. Але я чітко сказав, що потрібна стратегія і вся логіка послідовності миротворчої операції. Без цього ми в російські пастки за визначенням не йдемо", - наголосив Клімкін.

За його словами, логіка Росії в українському Донбасі полягає в тому, щоб нічого не змінювати і зробити легітимним "свій протекторат".

"Наша логіка - спочатку безпеку, потім починаємо працювати над нормальними виборами. Як будуть виглядати місцеві вибори? Формула виборів повинна бути частиною процесу повернення України на Донбас. Звичайно, французи це підтримують", - зазначив Клімкін.

За його словами, Росія це бачить, як просто вирвану з контексту легітимізацію. "І це російська мета. І нормандська зустріч свідчить, що Росія нікуди від цього не відійшла", - уточнив Клімкін.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини