RU

Гарань: Путін, м'яко кажучи, вчинив некрасиво

16.07.2012, 13:40
Гарань: Путін, м'яко кажучи, вчинив некрасиво - Фото
Путін і байкери (фото - wolfshow.ru)
Президент Росії Володимир Путін виявив неповагу Віктору Януковичу, затримавшись на зустріч заради байкерів. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань, коментуючи візит російського президента в Україну.

"Важко говорити про ці переговори, тому що суть переговорів залишилася за кадром. Є багато питань на які немає відповідей, тому що немає ясності, хто кому і в чому поступився, наприклад, з делімітації морського простору", - підкреслив Гарань.

За його словами, особливістю візиту стало те, що Путін затримався на зустріч з Януковичем. "Зрозуміло, у міжнародній практиці трапляється так, що одна зі сторін затримується. У цьому немає чогось особливого. Але те, що Путін при цьому знайшов час зустрітися з байкерами перед зустріччю з Януковичем - це, м'яко кажучи, викликає подив. Фотосесію з мотоциклістами можна було б провести і пізніше. Путін вчинив  з Януковичем не дуже красиво із символічної точки зору ", - вважає політолог.

Нагадаємо, в минулу п'ятницю Володимир Путін затримався на зустріч з Віктором Януковичем на чотири години. При цьому президент Росії по прибуттю до Ялти і перед зустріччю з президентом Україна знайшов час для фотосесії з байкерами.

Досьє на Олексія Гараня
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини