Гарань: Путін, м'яко кажучи, вчинив некрасиво

16.07.2012, 13:40
Гарань: Путін, м'яко кажучи, вчинив некрасиво - Фото
Путін і байкери (фото - wolfshow.ru)

Політолог прокоментував зустріч двох лідерів в Ялті

Президент Росії Володимир Путін виявив неповагу Віктору Януковичу, затримавшись на зустріч заради байкерів. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань, коментуючи візит російського президента в Україну.

"Важко говорити про ці переговори, тому що суть переговорів залишилася за кадром. Є багато питань на які немає відповідей, тому що немає ясності, хто кому і в чому поступився, наприклад, з делімітації морського простору", - підкреслив Гарань.

За його словами, особливістю візиту стало те, що Путін затримався на зустріч з Януковичем. "Зрозуміло, у міжнародній практиці трапляється так, що одна зі сторін затримується. У цьому немає чогось особливого. Але те, що Путін при цьому знайшов час зустрітися з байкерами перед зустріччю з Януковичем - це, м'яко кажучи, викликає подив. Фотосесію з мотоциклістами можна було б провести і пізніше. Путін вчинив  з Януковичем не дуже красиво із символічної точки зору ", - вважає політолог.

Нагадаємо, в минулу п'ятницю Володимир Путін затримався на зустріч з Віктором Януковичем на чотири години. При цьому президент Росії по прибуттю до Ялти і перед зустріччю з президентом Україна знайшов час для фотосесії з байкерами.

Досьє на Олексія Гараня
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий