Гібридна війна: СБУ пропонує нові форми боротьби

20.06.2017, 11:18
Гібридна війна: СБУ пропонує нові форми боротьби - Фото
46f9e256085c1340d096d7cd4b92290e.jpg
Глава Служби безпеки України Василь Грицак запрошує до діалогу і спільної співпраці в сфері забезпечення національної безпеки експертів, юристів, журналістів, громадських діячів в період гібридної війни. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Кінцева мета - розробка пропозицій щодо вдосконалення законодавства України шляхом надання правової оцінки всім формам і методам ведення гібридної війни, закріплення відповідальності фізичних і юридичних осіб, які свідомо приймають в ній участь в інтересах російського агресора", - сказали в прес-центрі.

Відзначається, що кожен патріот України може залишати свої пропозиції щодо переліку дій, що становлять загрозу національним інтересам і вимагають правового реагування, на спеціально створеній сторінці в Facebook.

Читайте також: Глава СБУ запропонував журналістам "пакт інформаційної єдності"

"Після обробки отриманих пропозицій з урахуванням власного досвіду СБУ і передових юридичних практик країн ЄС і США в сфері протидії гібридної війні Служба безпеки України ініціює ряд комунікаційних майданчиків для публічного обговорення запропонованих змін до законодавства України", - уточнили в прес-центрі.

Читайте також: Директор війни. Інтерв'ю з главою СБУ Василем Грицаком

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю