RU

Гібридна війна РФ проти України триває 25 років - посол США

21.12.2016, 13:46
Гібридна війна РФ проти України триває 25 років - посол США - Фото
Марі Йованович
Так звана "гібридна війна" Росії проти України почалася ще до виникнення даного терміну, вважає посол США в Україні Марі Йованович. Про це вона заявила під час представлення дослідження Аудит зовнішньої політики, передає Європейська правда.

"Я зараз скажу досить грубо, але протягом 25 років після здобуття Україною незалежності ваша країна знаходиться в умовах гібридної війни з Росією", - зазначила посол.

Серед інструментів, які використовувала РФ, Йованович зазначила, зокрема, пропаганду.

Посол підкреслила підтримку України Сполученими Штатами і нагадала, що нещодавно США розширили санкції, накладені на РФ через її агресивні дії.

"Єдність ніколи не приходить сама по собі. Кожна адміністрація постійно оцінює ризики і можливості і вибирає, куди варто інвестувати політичний капітал. І Україна має історія успіху, яка дозволяє сподіватися на успіх підтримки США", - зазначила Йованович.

Читайте також: Посол США: Трамп буде партнером України

21 грудня 2016 року повідомлялося, що службова записка Пентагону з викладом основних "оборонних пріоритетів" нової адміністрації Дональда Трампа не включає в себе будь-яких згадок про Росію, яка була визначена старшими військовими посадовими особами як загроза 1 для Сполучених Штатів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини