04.03.2019, 14:06

G7 і ВБ про скасування антикорупційної статті: Це поразка

G7 і ВБ про скасування антикорупційної статті: Це поразка - Фото
Фото: EPA

G7 і Всесвітній банк вимагають відновити кримінальну відповідальність за незаконне збагачення

Реклама
Реклама

Україна повинна відновити кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Про це йдеться в спільному посланні Великої сімки і Світового банку.

Посли G7 і Всесвітній банк назвали скасування статті КК про незаконне збагачення поразкою в боротьбі з корупцією в Україні. Вони нагадали, що в 2010 році більше 40 країн криміналізували незаконне збагачення, зберігши при цьому презумпцію невинності.

Реклама

"G7 і Всесвітній банк закликають українську владу активізувати зусилля для впровадження ефективних антикорупційних правових інструментів і інститутів, включаючи відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення відповідно до принципів ООН, ОЕСР і ЄСПЛ, а також знайти спосіб продовжити десятки розслідувань, завершення яких поставлено під загрозу рішенням суду", - вказують посли в своєму зверненні.

Раніше Transparency International заявила, що в випадку, якщо Україна не знайде рішення з питання статті КК про незаконне збагачення, є ймовірність, що безвізовий режим з ЄС та фінансова допомога МВФ будуть заморожені.

Там відзначили, що рішення Конституційного суду "значно послаблює зусилля країни по боротьбі з корупцією".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама