RU

Фюле в Києві: Асоціація залежить від вас,але часу залишилося мало

07.02.2013, 12:15
Фюле в Києві: Асоціація залежить від вас,але часу залишилося мало - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Комісар Європейського Союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що підписання Угоди про асоціацію залежить від України. Про це він сказав сьогодні в ході зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Фюле зазначив, що останній раз він відвідував Україну 5 місяців тому. "Тоді я говорив, що прогрес України залежить від ряду питань - проблем виборчого правосуддя, проведення в жовтні парламентських виборах, загального ходу проведення. Сьогодні, через 5 місяців багато наших побоювань залишаються колишніми", - констатував він.

Фюле підкреслив, що швидше повинна втілюватися програма реформ.

"У цьому році у нас є спільна мета - підписання Угоди про асоціацію, як її частина - підписання угоди про зону вільної торгівлі. Для того, щоб зробити це ЄС розробив спеціальну дорожню карту. Зараз Україна має історичну можливість, і вона залежить від вас і від ваших дій", - сказав він.

На думку Фюле, Україні потрібно рішучіше працювати в напрямку інтеграції в Європу. За його словами, необхідно активніше впроваджувати принципи демократії і верховенства права.

"Основна відповідальність тут лежить на вас і на уряді. І ми розуміємо, що ми не можемо чекати. Вікно можливостей відкрито саме зараз, тому нам разом - Україні і ЄС - не можна упустити цей листопадовий термін. Час має величезне значення в політиці, час не чекає", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини