RU

Фюле про асоціацію: Україна і ЄС продовжують хорошу роботу

14.06.2013, 15:07
Фюле про асоціацію: Україна і ЄС продовжують хорошу роботу - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Про це сьогодні заявив комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле на брифінгу після зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Юрієм Лянке.

"Є певні умови, які повинні бути виконані, наполегливо працюємо з українською владою, хороша робота триває по пакету питань", - сказав комісар. Він зазначив, що 24 червня має відбутися засідання Ради співробітництва Україна-ЄС, це ще одна можливість обговорити заходи, які Україна ще повинна прийняти, щоб досягти суттєвого поступу у трьох сферах, визначених Радою закордонних справ ЄС у висновках щодо України від 10 грудня 2012 , передає УНІАН.

Нагадаємо, Україна і ЄС почали переговори про нову угоду в 2007 році.

30 березня 2012 року сторони парафували угоду про асоціацію та поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. Разом з тим, упродовж 2012 року з боку ЄС неодноразово лунала критика ситуації в Україні, зокрема, щодо застосування до колишнім урядовцям виборчого правосуддя.

10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС схвалила висновки щодо України, в яких висловив готовність підписати угоду про асоціацію між Україною та ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді 2013 року за умови, якщо Київ продемонструє рішучі дії і відчутний прогрес у реформування виборчого законодавства, вирішенні проблеми вибіркового правосуддя і продовженні реформ в рамках порядку денного асоціації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини