RU

Футбольні матчі Євро-2012 не завадять роботі Верховної Ради

08.06.2012, 13:19
Футбольні матчі Євро-2012 не завадять роботі Верховної Ради - Фото
Микола Томенко
Проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року не вплине на роботу українського парламенту: стабільність засідань буде залежати не від днів проведення матчу, а від законопроектів, включених до порядку денного. Про це заявив віце-спікер Микола Томенко сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент, зокрема, коментуючи інформацію про те, що наступний пленарний вівторок в Києві відбудеться один з матчів Євро-2012, Томенко сказав: "Верховна Рада не приймала жодних рішень, які б змінили порядок роботи парламенту, ми працюємо в звичайному режимі . До завершення сесії залишилося два пленарні тижні ... Оскільки футбольні матчі, як ви знаєте, зазвичай починаються перші о 19:00, другий о 21:45, я думаю, немає причин переносити роботу Верховної Ради. Я думаю, що на роботу Верховної Ради через тиждень може вплинути скоріше не те, які футбольні матчі проходять, а те, які закони будуть розглядатися ".

Зокрема, за словами Томенка, опозиція стурбована тим, що автор проекту закону про державну мовну політику Вадим Колесніченко вирішив зайнятися ще й українською мовою. "Мене це трохи налякало. Російській мові вони вже допомагають. Не вистачало ще, щоб Колесніченко допомагав українській мови. Ми якось самі, без нього розберемося. Тому залежно від того, які закони будудуть розглядатися, ми як опозиція будемо планувати свою роботу", - додав Томенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини