RU

Футболки про місто жахів - Донецьк стали хітом продажів

21.06.2012, 12:01
Футболки про місто жахів - Донецьк стали хітом продажів - Фото
Фото: зі сторінки Діани Берг в мережі vk.com
Футболка з іронічним написом про Донецьк стала хітом продажів серед фанатів Євро-2012. Про це пише Deutsche Welle.

Автором сувеніра стала дизайнер з Донецька Діана Берг. Її футболки з написом "Now I fear nothing, I've been to Donetsk" ("Тепер мені нічого не страшно, я був у Донецьку") були розроблені спеціально до Чемпіонату Європи з футболу. "Хотілося чогось незвичайного, може бути, навіть трохи двозначного й іронічного, адже про наше місто розповідають стільки жахів", - зазначила Берг.

Дизайнер вирішила показати, що жителі Донецька можуть творчо підійти навіть до негативних стереотипів про своє місто. "Ми сприймаємо їх з гумором, і ця футболка-сувенір - прямий тому доказ", - заявила вона. За її словами, побачивши такий напис, людина, яка, можливо, побоялася їхати в Донецьк, напевно посміхнеться.

Футболка з оригінальною написом вже стала темою дискусій в Інтернеті. Її противники запевняють, що такий сувенір тільки посилить упереджене ставлення до Донецька і його жителів. А прихильникам ця ідея подобається.

"Я сама здивована таким ажіотажем, попит - це дивовижна й непередбачувана річ. Зараз до мене надходять замовлення з Росії й навіть з Німеччини", - зізналася Берг.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини