RU

Фронтовикам Яценюка погано в Батьківщині - створюють свою партію

07.10.2013, 14:22
Фронтовикам Яценюка погано в Батьківщині - створюють свою партію - Фото
Злиття з Батьківщиною депутати вважають помилкою (фото - byut.com.ua)
Колишні керівники Фронту змін, не згодні зі злиттям партії з  Батьківщиною, створюють нову партію і обіцяють не конкурувати з партнерами по опозиції на київських і президентських виборах. Про це сьогодні на прес-конференції повідомили народні депутати Андрій Павелко та Володимир Полочанінов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Павелко зазначив, що звернувся до колишнього лідера Арсенію Яценюку з відкритим листом, в якому запропонував визнати помилкою ліквідацію партії і створити нову - правонаступницю Фронту змін, зберігши при цьому партнерські відносини з усіма опозиційними силами.

Нова політична сила, вважає він, може бути сформована на базі зареєстрованої партії Демократи.

Полочанінов заявив, що нова партія фінансуватиметься "знизу" - нібито так було прийнято і в партії Фронт змін.

Виходити з фракції Батьківщина депутати не планують, - вони обіцяють і далі голосувати разом зі своїми колегами за всі законопроекти, які знаходяться в руслі євроінтеграційних процесів. За словами Полочанінова, своє завдання вони вбачають у тому, щоб зберегти єдину на сьогодні партію нелідерського типу. Учасники проекту не планують брати участь ні в київських виборах, ні у виборах до п'яти проблемних округів, і підтримають єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах. "У нас свого кандидата немає, і було б безвідповідально говорити, що він може з'явитися - недостатньо часу. Але ми будемо підтримувати єдиного кандидата від опозиції", - заявив він.

Павелко та Полочанінов очолювали регіональні осередки Фронту змін у Дніпропетровській та Київській області.

Нагадаємо, 15 червня учасники з'їзду ВО Батьківщина проголосували за об'єднання Фронту змiн, Реформи і порядок, а також членів Народного руху України на чолі з Борисом Тарасюком з Батьківщиною.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини