RU

"Фронт змін" змінив мету своєї діяльності

23.07.2010, 16:50

Політична партія "Фронт змін" направила Міністерству юстиції України офіційне повідомлення про зміну мети своєї діяльності. Відповідне рішення було прийнято черговим партійним з'їздом, який відбувся 15 травня 2010 року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мін'юсту, новою метою партії визначено: будівництво країни динамічного, постійного розвитку, де будуть втілені європейські цінності свободи, рівності, справедливості, солідарності і толерантності, принципи демократії і суспільного діалогу, а також забезпечена можливість участі всіх громадян України у розробленні нової державної політики.

Нагадаємо, що попередня мета діяльності "Фронту змін" перебувала у побудові сильної країни зі справжнім суверенітетом, у забезпеченні лідерських позицій України у модернізаційних процесах на східноєвропейському просторі, перетворенні України в один із новітніх центрів інтеграційних процесів в Європі, а також у створенні політичної і управлінської еліти, яка б відповідала історичним цілям країни.

Мін'юст зареєстрував зміни у статуті "Фронту змін". Відповідний наказ було підписано Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем.

Як відомо, згідно із Законом "Про політичні партії в Україні", партії мають інформувати Мін'юст про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їхні адреси і місцезнаходження у тижневий термін після прийняття рішень з цих питань.

Політичну партію "Фронт змін" було зареєстровано у Міністерстві юстиції 26 червня 2007 року, вона була включена до Реєстру політичних партій під N140.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини