RU

Фролова: Підвищення не пов'язане з Тимошенко

01.04.2013, 10:22
Фролова: Підвищення не пов'язане з Тимошенко - Фото
Лілія Фролова
Новий заступник генерального прокурора України Лілія Фролова вважає, що її підвищення не пов'язане з її участю у справах проти Юлії Тимошенко.

"Я займалася підтримкою державного обвинувачення. Коли я тільки прийшла в органи прокуратури, цей напрям був у мене одним з інших. Більш поглиблено я почала займатися цим з 2007 року в прокуратурі Запорізької області на посаді начальника відділу підтримання державного обвинувачення", - сказала Фролова в інтерв'ю газеті КоммерсантЪ-Украина.

Вона розповіла, що брала участь у розгляді справ, пов'язаних з вбивствами і корупцією. "Якби за кожну мою справу мене просували по кар'єрних сходах виключно через те, що я підтримувала держзвинувачення, і комусь було винесено обвинувальний вирок, то я вже давно була б достатньо високо", - сказала Фролова.

Говорячи про те, чому її підвищили саме після справи Тимошенко, Фролова відповіла журналісту, що "це виключно ваше уявлення". "Крім справи Тимошенко у мене в той час був досить велике коло обов'язків", - відзначила заступник генпрокурора.

Фролова розповіла, що крім справ проти Тимошенко на її контролі перебувало понад 100 кримінальних справ, розглянутих регіональними судами. "Стосувалися вони, ясна річ, чиновників різних рівнів, суддів, корупційних злочинів", - повідомила вона.

"Мені здається, що сьогодні Європа вже по-іншому дивиться на справу Тимошенко - її перестають сприймати як політичну, як свідчення виборчого правосуддя в країні. Ми говоримо про те, що в країні є закон. І цей закон ніхто не повинен порушувати", - підсумувала Фролова.

Нагадаємо, 22 березня 2013 року генеральний прокурор Віктор Пшонка призначив Фролову своїм заступником. Вона буде курирувати міжнародно-правовий напрямок, доступ до публічної інформації та реформування кримінальної юстиції.

Раніше Фролова брала участь в якості державного обвинувача по кримінальних справах проти Тимошенко.

Досьє на Лілію Фролову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини