RU

Фролова: Кириченко підтвердив провину Тимошенко

16.05.2013, 17:40
Фролова: Кириченко підтвердив провину Тимошенко - Фото
Лілія Фролова
У Генпрокуратурі заявляють, що свідок у справі про вбивство Євгена Щербаня Петро Кириченко підтвердив причетність Юлії Тимошенко до вбивства Щербаня. Про це заявила на брифінгу заступник генерального прокурора України Лілія Фролова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фролова зазначила, що Кириченко був четвертим свідком, допитаним з боку обвинувачення у судовому засіданні, і всі чотири свідки прямо або побічно підтверджують причетність Тимошенко до цього злочину. "Слідство у цій справі ще триває... але те, що ми на сьогоднішній день маємо, говорить про те, що у нас були підстави для пред'явлення підозри Тимошенко в причетності до замовного вбивства народного депутата України Євгена Щербаня", - сказала вона.

Фролова зазначила, що Кириченко - один із сотні свідків у даній справі, і він "підтвердив причетність до замовного вбивства".

Фролова зазначила, що свої свідчення Кириченко давав добровільно, і ніякого тиску в ході допиту на нього не чинився. Вона також підкреслила, що його свідчення узгоджуються з тими свідченнями, які він давав у 2001 році в американському суді над Павлом Лазаренком.

Фролова також пояснила, чому в 2001 році Кириченко не давав свідчень проти Тимошенко. "На жаль, там було зовсім інше провадження, і ті питання, які задавалися з боку захисту (Юлії Тимошенко в нинішній справі, - ред.), з того питання, чому він не говорив про Тимошенко в 2001 році, зовсім були недоречні до цього свідка. Бо там розглядалася справа щодо махінацій фінансових, пов'язаних з Лазаренком і відмиванням коштів. Там не розглядався факт причетності до якихось інших злочинів, зокрема, організації вбивства Євгена Щербаня", - пояснила вона.

Фролова підкреслила, що в свідченнях, які Кириченко давав у 2001 році і в судовому засіданні 15 травня 2013 року, йшлося, зокрема, про перерахування грошових коштів Мільченкмо, а також про те, що Лазаренко говорив про смертельну загрозу Тимошенко з боку "донецьких ".

Нагадаємо, вчора колишній помічник і компаньйон Лазаренка Петро Кириченко давав свідчення  в суді. Він прямо вказав, що за вбивством Щербаня стоять Лазаренко і Тимошенко. Однак жодних доказів надати не зміг.

Заокеанський свідок. Що розповів Кириченко у справі Щербаня 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини