RU

Єфремов заявив, що чиновники не зберігали чеки про витрати

20.03.2012, 16:06
Єфремов заявив, що чиновники не зберігали чеки про витрати - Фото
Олександр Єфремов
Чиновники, які повинні декларувати свої витрати за новим антикорупційним законом, не зберігали чеки з дня його вступу в силу, і тому не можуть відзвітувати за друге півріччя 2011 року. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чому вони не вели облік витрат, хоча при прийнятті документа в сесійній залі про це говорили декілька разів.

"Що стосується питання ведення обліку витрат і доходів людини - потрібно було зберігати всі квитанції. У людей просто не було документа (форми декларації, - ред.), і вони сьогодні можуть сказати, що ми ці квитанції просто не зберігали, і щось протиставити цьому буде практично неможливо. Тому, по всій видимості, керуючись даними, Конституційний суд ухвалив відповідне рішення", - сказав він.

Єфремов зазначив, що до антикорупційного закону депутати поверталися кілька разів, в тому числі, стверджуючи форму декларації. "Тому люди просто не могли вести облік згідно тій формі, якої не було, приміром, на 15-е або 20-е січня минулого року. На сьогоднішній день вона є, і вони зобов'язані, згідно з рішенням Конституційного суду, з 1 січня поточного року вести всі обліки", - додав він.

За його словами, до депутатів, зокрема, до фракції Партії регіонів вже звертаються з ще одним проблемним питанням з антикорупційного закону. "Якщо раніше людина-декларант вказувала, що має, наприклад, будинок, вона вказувавала наявність будинку й площу будинку, то зараз потрібно більш конкретно вказувати точну адресу цього будинку. До речі, тут виникає питання. Багато хто сьогодні звертаються, в тому числі й до нас у фракцію: а як у зв'язку з цим захист особистих інтересів людини? Теж виникає питання. Але поки воно залишається відкритим, і в декларації ці питання будуть заповнюватися ", - підкреслив Єфремов.

Нагадаємо, Конституційний суд визнав неконституційним положення закону "Про засади запобігання та протидії корупції", згідно з яким держслужбовці й депутати повинні були декларувати свої витрати й витрати своїх родин з дня вступу в дію даного закону 1 липня 2011 року.

Згідно з рішенням КСУ, відповідне положення вступає в силу на шість місяців пізніше - з 1 січня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини