RU

Єфремов: Закон про звільнення спікера прийнято не під Литвина

04.07.2012, 16:39
Єфремов: Закон про звільнення спікера прийнято не під Литвина - Фото
Олександр Єфремов
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запевняє, що закон, який спрощує процедуру звільнення спікера ВР, прийнятий не під Володимира Литвина - говорити про його відставку передчасно. Про це Єфремов повідомив сьогодні журналістам після прийняття даного законопроекту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов зазначив, що для того, щоб розглядати питання звільнення Литвина з посади спікера, має бути відповідна заява про відставку. "Я цієї заяви не бачив. Говорити про якусь відставку - занадто передчасно", - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо перспектив звільнення спікера вже завтра, Єфремов сказав: "З моменту подачі заяви, як мінімум на наступний день ми можемо розглядати питання про відставку. Заяви на сьогоднішній день немає, його ніхто не бачив, тому говорити "завтра"... з даного питання, якщо тільки, може, воно десь зареєстровано - то теоретично це можливо, але практично, я продовжую наполягати на тому, що ми повинні піти від емоційних оцінок".

Відповідаючи на питання про те, хто може зайняти місце Литвина, Єфремов зазначив: "Я не знаю. Я не готовий на цю тему міркувати. Я стою на точці зору, що перше питання - він емоційний, і він буде знятий".

При цьому він додав, що ніякі кандидатури на даний момент більшістю не обговорювалися. Відповідаючи на питання, навіщо в такому разі сьогодні був прийнятий законопроект Забарського, Єфремов сказав: "Зареєстровано вже давно законопроект на цю тему, і зараз у зв'язку з ситуацією, яка складається і сьогодні і далі, для того щоб стабільно працювала Верховна Рада, прийнято рішення повернутися до того способу голосування, який був раніше".

Нагадаємо, проект закону про внесення змін до регламенту ВР (щодо обрання, призначення та відкликання посадових осіб Верховної Ради), прийнятий сьогодні відразу за основу і в цілому, був зареєстрований в парламенті 27 червня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини