RU

Єфремов визнав, що держбюджет розглядають з порушеннями

04.12.2012, 13:53
Єфремов визнав, що держбюджет розглядають з порушеннями - Фото
Олександр Єфремов
У сьогоднішньому рішенні парламенту по державному бюджету є відхилення від бюджетного кодексу та регламенту Верховної Ради. Про це заявив лідер фракції  Партії регіонів Олександр Єфремов у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, пояснюючи, чому голосування сьогодні за проектом бюджету не було.

"Ми працюємо не в ідеальному політичному полі", - сказав Єфремов і нагадав, що сьогодні було прийнято постанову, якою визначена подальша процедура розгляду проекту держбюджету на 2013 рік.

Відповідаючи на питання, наскільки таке рішення відповідає регламенту і бюджетному кодексу, Єфремов сказав: "За великим рахунком, тут є відхилення від бюджетного кодексу і від відповідних законів, але ми працюємо не в ідеальному політичному полі".

Відповідаючи на питання, чи є це достатньою підставою для того, щоб порушувати регламент, Єфремов сказав: "Я не вважаю це достатньою підставою, але я вважаю, що є менше зло. Або залишити державу і людей без відповідних виплат, які їм покладені по цьому бюджету, або щось десь погоджувати, що погодити в принципі неможливо".

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді почалося представлення проекту державного бюджету на 2013 рік. Кабінет міністрів України пропонує встановити граничний дефіцит держбюджету на рівні 50 млрд. 432 млн.грн., що на 12% перевищує показник минулого року.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини