RU

Єфремов відповів на звинувачення Маркова на адресу ПР

16.09.2013, 14:48
Єфремов відповів на звинувачення Маркова на адресу ПР - Фото
Олександр Єфремов, Партія регіонів
Марков у фракції Партії регіонів був неактивний, тим не менш, регіонали мають намір його захищати. Про це повідомив сьогодні на брифінгу у Верховній раді лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Нам цей факт неприємний, тому що він все одно член нашої фракції, я зі свого боку запросив відповідне рішення суду з даного питання, тому що ми хотіли б розібратися в цьому питанні і, взагалі-то, встати на захист свого депутата", - сказав він.

За інформацією Єфремова судове рішення фракція може отримати вже завтра. Коментуючи інформацію про проблеми в Партії регіонів Єфремов зазначив, що Марков членом ПР не був. "Він увійшов до нашої фракції і, на жаль, за той час, коли він працював у нашій фракції, у нас було мало можливостей поспілкуватися, тому що, відверто кажучи, він неактивно працював у фракції" , - додав він. Лідер парламентських регіонів нагадав, що кілька разів розмовляв з Марковим з цього приводу, тим не менш, за словами Єфремова, він ніколи не змушував Маркова голосувати за будь-які законопроекти. "Ніколи у нас не було в темі розмови такої, що ти зобов'язаний проголосувати, інакше ти буде нести якусь відповідальність. Я взагалі з депутатами так не розмовляю", - зазначив він.

Єфремов також спростував інформацію про те, що депутати-регіонали регулярно отримують додаткову зарплату за голосування. "Я не знаю, хто кому платить, і які суми, якщо у людей, які з якихось причин ображені, є якісь факти з приводу того, що йому щось заплатили, то нехай він несе відповідальність за цю справу. Я вам можу сказати чітко і виразно, що за час моєї роботи в парламенті... мені ніхто не копійки не платив, крім заробітної плати, яку я тут отримую",- заявив він.

Нагадаємо, після позбавлення депутатських повноважень через суд , депутат - регіонал  Ігор Марков заявив, що з непокірними депутатами у фракції Партії регіонів проводять виховні бесіди , а лояльним доплачують по $5 тис. на місяць.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини