RU

Єфремов і Симоненко обов'язково підуть на зустріч з Януковичем

19.06.2013, 14:01
Єфремов і Симоненко обов'язково підуть на зустріч з Януковичем - Фото
Петро Симоненко та Олександр Єфремов
Комуністи і регіонали підуть сьогодні до президента Віктора Януковича: регіонали - обговорити законодавчі питання, комуністи - запропонувати референдум щодо вступу до Митного союзу. Про це журналістам повідомили лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов та КПУ Петро Симоненко.

"Ми маємо запрошення сьогодні від президента, і я піду на зустріч з президентом... Ми ж повинні бути якимось чином логічні. Деякий час тому представники опозиції попросили зустріч з президентом. У надії на те, що президент відмовиться чи як? Президент у нас не відмовляється", - сказав Єфремов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.
Єфремов також повідомив, що з президентом він планує обговорити першочергові питання, які повинен вирішувати український парламент.

У свою чергу, Симоненко заявив, що комуністи запропонують президенту розглянути їх антикризову програму, а також запропонують чітко визначитися з питання захисту вітчизняного виробника. "Я буду пропонувати підтримати ініціативу Компартії і все ж перед листопадовим самітом у Вільнюсі провести референдум у нас в Україні, який би дав відповідь на те, якою буде воля українського народу - рухатися до Митного союзу або до європейської спільноти. Ми, комуністи, будемо пропонувати, щоб це був рух у бік Митного союзу", - додав він.

Нагадаємо, що від зустрічі з президентом у запропонованому форматі вже відмовилися лідер фракції УДАР Віталій Кличко і голова ВО Свобода Олег Тягнибок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини