RU

Єфремов: Сенсорна кнопка зруйнує роботу парламенту

03.09.2012, 14:39
Єфремов: Сенсорна кнопка зруйнує роботу парламенту - Фото
Олександр Єфремов
Персональне голосування народних депутатів зруйнує роботу парламенту. У цьому впевнений лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, про що він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів щодо перспектив запровадження сенсорної кнопки для голосування та протидії піаністам у ВР (депутатам, які голосують декількома картками колег).

Єфремов зазначив, що йому незрозуміло, з якої причини представники опозиції, будучи в більшості, не прийняли рішення про введення сенсорної кнопки і про персональне голосування. "Тобто, коли вони були в більшості і розуміли, що парламент повинен бути робочим органом, і є вже певна модель роботи парламенту, згідно регламенту - голосування карткою, вони тоді це рішення не приймали. А сьогодні вони, раптом розуміючи, що не хочуть працювати, відмовляються розглядати законопроекти, відмовляються практично в зал приходити, ви подивіться, що сьогодні представників опозиції в залі менше, ніж представників більшості, як правило. Вони вкидають питання: давайте ми перейдемо на іншу систему голосування, яка, всім зрозуміло, зруйнує роботу парламенту", - сказав він.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підкреслив, що при існуючій моделі роботи парламенту забезпечити стовідсоткову роботу не вдасться. "Тоді треба міняти систему голосування, переходити, припустимо, на раз на тиждень, як це робиться в інших парламентах. Цього дня скасовуються всі відрядження, скасовується робота в комітетах, скасовуються зустрічі всі, які є, і парламентарії знають, що вони в цей день повинні приходити в зал і тільки голосувати. Тоді всі інші дні, як в інших парламентах європейських, присутні три-п'ять чоловік в залі і обговорюють законопроекти, а в день голосування збираються всі і натискають кнопки одна за однією, не обговорюючи ніякий законопроект ... Тому на сьогоднішній день це просто популістська заява, яка за собою не що несе якогось реального прийняття рішення ", - підсумував він.

Нагадаємо, що представники опозиції наполягають на введенні сенсорної кнопки, яка забезпечить персональне голосування кожного депутата і зробить неможливим його голосування за своїх колег.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини