RU

Єфремов розповів, як бізнес заважає регіоналам голосувати за ЄС

02.09.2013, 14:14
Єфремов розповів, як бізнес заважає регіоналам голосувати за ЄС - Фото
Олександр Єфремов

Деяким депутатам від Партії регіонів бізнес, зав'язаний на Російської Федерації, заважає підтримати євроінтеграційні законопроекти. Про це на брифінгу заявив лідер фракції ПР Олександр Єфремов, коментуючи заяви ряду регіоналів про те, що євроінтеграційні законопроекти суперечать Конституції України.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов зазначив: "Що стосується позиції Колесніченка з даного питання, я її знаю. Є у нас ще депутати, бізнес яких повністю зав'язаний на реалізації продукції в Російській Федерації. Тобто, якщо Росія посилить санкції, то ці підприємства дуже важко буде утримувати на плаву".

Єфремов наголосив, що у фракції Партії регіонів з повагою ставляться до точки зору кожного народного депутата, і кожен може голосувати, виходячи зі своєї позиції. Регіонал запевнив, що проросійська позиція щодо євроінтеграції не є домінуючою у фракції. "Будуть окремі депутати, які мають свою точку зору. Напевно, будуть. Але ми ще ведемо роботу в цьому напрямку", - додав він.

Уточнюючи, хто ще з регіоналів не готовий підтримати євроінтеграційні законопроекти, Єфремов сказав: думаю, що є точка зору з даного питання, напевно
, у Богуслаєва, хоча я з ним ще не говорив, мені доповідали просто наші колеги, що він дуже стурбований ситуацією, тому що, дійсно, підприємство зав'язано на ринок Євразійського союзу. І сьогодні в рамках обговорення окремі депутати піднімали питання про те, що нам потрібно більш конкретно обговорити дану точку зору спільно з урядом, що ми зробимо найближчим часом", - підсумував він.

Нагадаємо, 20 серпня стало відомо, що регіонал Вадим Колесніченко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про скасування офіційного зовнішньополітичного курсу України на Європейський Союз.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини