RU

Єфремов про голосування за євроінтеграцію: Не всі встигли добігти

06.09.2013, 13:04
Єфремов про голосування за євроінтеграцію: Не всі встигли добігти - Фото
Олександр Єфремов
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що у регіоналів немає проблем з підтримкою євроінтеграційних законів, просто не всі депутати встигають добігти до своїх робочих місць в момент голосування. Про це він заявив на брифінгу у Верховній Раді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підкреслив: " У нас немає проблем у фракції щодо голосування за ті чи інші законопроекти. Ми приймаємо відповідні рішення на раді фракції. У нас є лише одне: людський фактор, коли під час голосування депутат або кудись відволікається, або стоїть, розмовляє в залі, або вийшов і спілкується з вами в коридорі. і в цей час не встигає прибігти і натиснути на кнопку".

За його словами, депутат - регіонал В'ячеслав Богуслаєв підійшов до нього сьогодні і заявив, що ображений на Єфремова за те, що той приписав його до супротивників євроінтеграції. "Я ніде ні разу про це не говорив. Більше того, у мене була розмова з ним на цю тему, що він підтримує голосування по всіх законопроектах . Але є одне але, яке ми повинні розуміти. Є підприємства, які працюють за певними технічними стандартами, і ,підписуючи угоди з будь-якими іншими країнами на державному рівні, ми повинні розуміти, що якщо там стоїть питання зміни технічних стандартів, то будь-якому підприємству необхідно значну кількість часу для того, щоб перебудуватися і перейти на ці стандарти" , - зазначив Єфремов.

Лідер фракції також повідомив , що Богуслаєв підготував пропозиції з даного питання на комісії, що займається підготовкою документів для підписання угоди з ЄС.

Нагадаємо, вчора при голосуванні за п'ять євроінтеграційних законопроектів депутат Богуслаєв жодного разу не встиг добігти до своєї кнопки. Головні ідеологи євразійського курсу Колесніченко, Царьов і Шуфрич підтримали майже всі проекти. Шуфрич не проголосував тільки за проект закону про виконання судових рішень. Ігор Марков не підтримав проект змін до Митного тарифу. Сергій Ківалов не голосував за закон про вибори в проблемних округах.

Раніше лідер фракції ПР Олександр Єфремов, коментуючи заяви низки регіоналів про те, що євроінтеграційні законопроекти суперечать Конституції України, зізнався: деяким депутатам від Партії регіонів бізнес, зав'язаний на Російської Федерації, заважає підтримати євроінтеграційні законопроекти. "Є у нас ще депутати, бізнес яких повністю зав'язаний на реалізації продукції в Російській Федерації . Тобто, якщо Росія посилить санкції, то ці підприємства дуже важко буде утримувати на плаву" , - пояснив він.

Уточнюючи, хто з регіоналів не готовий підтримати інтеграційні законопроекти , Єфремов сказав: "Я думаю, що є точка зору з даного питання, напевно, у Богуслаєва, хоча я з ним ще не говорив, мені доповідали просто наші колеги" .

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини