RU

Єфремов пояснив, чому опозицію не пустили в зал засідань

05.04.2013, 12:59
Єфремов пояснив, чому опозицію не пустили в зал засідань - Фото
Олександр Єфремов
У регіоналів вчора не дійшли руки до того, щоб впустити на виїзне засідання представників лічильної комісії від опозиції. Так пояснив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу.

Відповідаючи на питання кореспондента  ЛІГАБізнесІнформ, чому регіонали з комуністами в сесійній залі набирають близько 200 голосів, а на виїзному засіданні, де над ними не було такого ж контролю, понад 226, Єфремов зазначив, що необхідна кількість голосів депутатів дійсно було, і це зафіксували 12 представників лічильної комісії. Також на засіданні, крім регіоналів і комуністів, були присутні позафракційні депутати.

"Тому сказати, що там можна було допустити ситуацію, при якій щось не проголосували б, а було оформлено... (результативне голосування, - ред.) - це теоретично навіть не допускається", - сказав він.

Уточнюючи на прохання журналістів, чому в зал не пустили представників лічильної комісії від опозиції, Єфремов сказав: "Якщо люди йдуть в зал для того, щоб зірвати засідання, то, природно, спочатку було прийнято рішення (не пускати в зал нікого, крім запрошених, - ред.), а потім вже ні в кого руки не доходили скасувати якесь рішення, тому що всі були вже в робочому процесі".

Єфремов пояснив, що з тієї ж причини в зал не пустили і журналістів. Він зазначив, що спочатку планувалося збори депутатів. "І тоді було прийнято рішення, що ми повинні поговорити в своєму колі, без преси, відверто по багатьом питанням", - сказав він.

Потім збори було перекваліфіковано у засідання, і з'явилася інформація про те, що опозиційні депутати йдуть в зал, щоб зірвати це засідання. "І просто колеги наші заблокували двері, щоб не було зірвано засідання більшості в залі, де ми засідаємо. Це була єдина причина, по-моєму", - додав він.

Єфремов також зазначив, що інформація про реєстрацію депутатів на виїзному засіданні не опублікована, оскільки, як правило, публікуються дані реєстрації біля столів реєстрації, проте, за його словами, цю інформацію можна отримати за письмовим запитом до секретаріату Верховної Ради.

Тедеєв охороняє виїзне засідання Ради від опозиції: відео
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини