RU

Єфремов: Неможливо скасувати недоторканність до виборів

06.06.2012, 13:47
Єфремов: Неможливо скасувати недоторканність до виборів - Фото
Олександр Єфремов
Опозиційний законопроект про зняття недоторканності з депутатів, президента і суддів не може бути прийнятий до виборів. Про це заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов зазначив, що, на його думку, даний законопроект підготовлений опозицією для того, щоб прикрити своє небажання голосувати за проект змін до Конституції про скасування депутатської недоторканності, підготовлений більшістю, який може бути проголосований вже на наступній сесії. Єфремов підкреслив, що опозиційний законопроект до розгляду в парламенті сьогодні не був готовий, тому що не пройшов комітет.

"Тому Верховна Рада абсолютно правильно вчинила, коли ввела це в норму розгляду, згідно чинного регламенту, і 20-го числа (червня, - ред.), якщо комітет надасть відповідне рішення з даного питання, він має можливість бути проголосований і направлений до Конституційного суду. Але процес розгляду в Конституційному суді і потім у Верховній Раді настільки тривалий і складний, що він теоретично навіть не може бути проголосований до виборів до Верховної Ради, на що і розраховує опозиція, запустивши даний законопроект", - сказав він.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини