RU

Єфремов: Нехай мажоритарники публічно скажуть, хто їм погрожував

28.11.2012, 16:02
Єфремов: Нехай мажоритарники публічно скажуть, хто їм погрожував - Фото
Олександр Єфремов

В Партії регіонів пропонують мажоритарникам, які скаржаться на тиск регіоналів, заявити про це публічно. Про це повідомив лідер фракції ПР Олександр Єфремов, відповідаючи на запитання журналістів.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підтвердив наявність 223-х заяв на вступ до фракції Партії регіонів у новому складі парламенту. За його словами, деякі самовисуванці ще під час виборчої кампанії висловили бажання працювати за програмою, запропонованою Партією регіонів.

Реагуючи на зауваження журналістів, що деякі самовисуванці заявляють про погрози і спроби підкупу, Єфремов сказав: "Я пропоную таким людям виступити публічно і сказати, хто їм погрожував. А якщо це заяви чисто світоглядні, то я вважаю, що вони не мають під собою жодного підгрунтя".

Нагадаємо, як уже повідомляло
ЛІГАБізнесІнформ, в ПР була прийнята стратегія по залученню максимальної кількості мажоритарників безпосередньо у фракцію, щоб виключити для них можливість самостійної гри. У відповідь новообрані депутати почали масово виїжджати з України. Як стверджують джерела ЛІГАБізнесІнформ, близькі до Партії регіонів, чарівності Клюєва на даний момент піддалися тільки 33 мажоритарника-самовисуванця. Якщо підходити до питання математично, то, з урахуванням цих 33-х, у фракції ПР збирається 218 чоловік. Тобто, ще принаймні 8 людей не вистачає для формування нестабільної більшості у 226 осіб.

Мінус Балога, Порошенко, Волков. У ПР не складається більшість

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини