RU

Єфремов назвав Яценюка "тушкою" номер один

27.03.2012, 15:14
Єфремов назвав Яценюка
Олександр Єфремов
Становленню стійкої політичної системи сприяє розвиток партій, а не блоків. Про це на прес-конференції в Луганську заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. За його словами, блоки після виборів мають звичай розпадатися, а їх члени - ставати "тушками".

Як повідомляє Луганськ.Коментарі, в якості позитивного прикладу Єфремов навів злиття Партії регіонів і Сильної України, які об'єдналися в рамках партії, а не блоку. "Ми не обманюємо людей, ми говоримо відкрито, що давайте створимо партію. ​​Не блоки, які формуються перед виборами, а після виборів розпадаються, розбігаються, і люди залишаються ошуканими".

Народний депутат звернув увагу на те, що в опозиції дотримуються іншої думки - виступають за створення політичних блоків.

"І створюють (блоки, - ред.) ті ж люди, які свого часу створювали, приміром, Нашу Украину або БЮТ. Де сьогодні ці блоки? Коли мені ставлять питання, хто перша "тушка", я кажу: перша "тушка" в моєму розумінні - це Яценюк (я не беру ранні періоди), який вийшов з Нашої України, зайшовши туди за списками Нашої України на авторитеті того часу Ющенка. Перший пішов з цієї політичної сили, створив свій проект, а сьогодні він хоче створити інший блок, увійти в інший блок. Де гарантія того, що завтра він цей блок не розвалить і знову не обдурить своїх виборців? Припустимо, у мене довіри до таких політиків немає", - пояснив Єфремов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини