RU

Єфремов - Фюле: Тимошенко не можна відпускати, це моя думка

11.10.2013, 12:47
Єфремов - Фюле: Тимошенко не можна відпускати, це моя  думка - Фото
Олександр Єфремов, Партія регіонів
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Ефремов розповів єврокомісару Штефану Фюле, чому поки не можна відпускати  Юлію Тимошенко. Про це він сказав сьогодні на засіданні круглого столу у Верховній Раді, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Єфремов зазначив, що найскладнішим питанням у дискусії з європейськими партнерами залишається питання Тимошенко. "Остання місія Кокса-Кваснєвського прочинила двері при вирішенні цього питання. Було зроблено заяву, що можливо знайти варіант компромісу в лікуванні Тимошенко за кордоном  і я дуже сподівався, що юристи Юлії Володимирівни, а також колеги, які представляють її політичну силу, внесуть відповідний правовий документ, і ми могли б над ним попрацювати. На жаль, на сьогоднішній день даного документа немає  і тому у мене є повна підстава заявляти, що юридичної складової вирішення цього питання... на даний момент не існує. Над нею треба працювати", - сказав він.

Єфремов підкреслив, що це його особиста точка зору, оскільки він відповідає на питання експромтом і не встиг обговорити його навіть у фракції. Він також зазначив, що регіонали готові працювати в цьому напрямку з опозицією, але хотіли б спочатку побачити пропозиції. Єфремов також зазначив, що слід знайти таке рішення даного питання, яке стосувалося б не конкретно Юлії Тимошенко, а проблеми в цілому. На його думку, слід розробити такі зміни до законодавства, які дозволяли б будь-якому засудженому лікуватися за кордоном, якщо йому не можуть надати медичну допомогу в Україні. При цьому, за словами Єфремова, повинні бути передбачені механізми, що не дозволяють спекулювати на стані здоров'я.

"Якщо допустити там певні діри, то потім багато злочинних авторитети у нас всі будуть лікуватися, наприклад, у клініці" Шаріте "або в якійсь іншій", - пояснив він. Також, за його словами, такий закон повинен передбачати механізм повернення засуджених для відбування покарання по завершенні процедури лікування, компенсацію збитку, нанесеного злочинами засудженого, і гарантії приймаючої держави.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини