RU

Єфремов допускає, що нардепи забули про покупки дорожче 150 тис.

21.02.2012, 16:53
Єфремов допускає, що нардепи забули про покупки дорожче 150 тис. - Фото
Олександр Єфремов
Владі буде складно зібрати чеки своїх покупок за минулий рік для декларування витрат. Так лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов пояснив причину подання до Конституційного суду подання про можливе скасування норми для заповнення декларації у частині витрат на суму вище 150 тисяч гривень в 2012 році.

Як повідомляє Українська правда, Єфремов уточнив: "Закон був прийнятий в липні 2011, і там діють жорсткі терміни. Таким чином, виходить, що всі, хто підпадає під цей закон, повинні збирати всі чеки протягом року. Як за півроку, які залишилися (до оприлюднення декларації), ми можемо задекларувати видатки за рік попередній? "

При цьому Єфремов запевнив, що депутати все одно будуть збирати чеки для того, щоб у разі вступу цієї норми за рішенням КСУ задекларувати видатки в 2013 році. "Або треба буде дати відповідне питання - як можна за півроку заповнити декларацію за весь минулий рік?" - повідомив Єфремов.

Коментуючи іншу частину питання щодо норми про те, що чиновники не мають права входити до керівного складу акціонерних товариств та інших підприємств, які отримують прибуток, Єфремов висловив думку, що ця норма стосується більшості державних чиновників.

"Багато хто отримав акції держпідприємств, яких на даний момент вже немає, але акції у них залишилися. Тому, якщо сьогодні керуватися цією нормою, то у нас всі люди, які мають акції підприємств, які вже не існують, підпадають під закон про боротьбу з корупцією", - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, декілька депутатів вже попросили Конституційний Суд скасувати два положення закону "Про засади запобігання та протидії корупції", який набув чинності 1 січня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини