RU

Єфремов визнає юридичну грамотність Указу Президента про розпуск ВР

10.10.2008, 11:34

Указ Президента про розпуск парламенту юридично грамотний. Так вважає народний депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Немає ніяких підстав апелювати до юридичної сторони", - наголосив О. Єфремов, якого цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Депутат нагадав, що минулого року зауважень до Указу Президента про розпуск парламенту було багато.

Також О. Єфремов відзначив, що оскільки Указ Президента від 8 жовтня вже опубліковано, він набрав чинності, і від сьогодні дня розпочинається передвиборча кампанія. Завданням політиків є провести її чесно.

Крім того, за словами О. Єфремова, ведуться юридичні спори щодо того, чи має працювати Верховна Рада до обрання нового складу. Він наголосив, що абзац 1 статті 90 передбачає, що парламент має працювати до моменту обрання нового складу. Але у другому абзаці цієї ж статті, який надає право Президенту розпустити парламент, не прописано, як має працювати старий парламент.

Також, за словами О. Єфремова, законодавство передбачає збереження за депутатами їх повноважень до прийняття присяги новообраними депутатами. Тому, як сказав депутат, більшість юристів дотримуються думки, що Верховна Рада VI скликання має працювати.

Нагадаємо, 9 жовтня Президент України підписав Указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів".

Досьє на Олександра Єфремова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини