RU

Єфремов: Справу проти Тимошенко порушив Ющенко

20.10.2011, 10:27

Порушення кримінальної справи за фактом підписання невигідних для України газових угод з Росією було ініційовано під час президентства Віктора Ющенка Радою нацбезпеки і оборони, а сьогоднішня влада стала заручником цієї ситуації, адже Тимошенко, знаходячись при владі, всіляко перешкоджала розслідуванню цієї справи. Про це в інтерв'ю 5 каналу заявив лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Порушення кримінальної справи проти Тимошенко - ініціатором був не Янукович. Вона була порушена на Раді національної безпеки і оборони України в лютому 2009 року, тоді ми були в опозиції, і Янукович був також в опозиції. Це було зроблено з ініціативи президента Ющенка. В січні 2009 року були підписані угоди, а в лютому РНБО ухвалила висновок, що ця угода йде в збиток інтересам нашої держави, вона підписана з незрозумілими цілями, і ця угода вимагає розгляду правоохоронних органів. Тимошенко. .. не оприлюднила той договір, який був підписаний з Російською Федерацією, що є нонсенсом", - сказав регіонал.

Він наголосив, що діюча влада є "заручниками, ініціатором є абсолютно інші люди, і не з нашої команди".

"У період, коли Тимошенко була прем'єр-міністром, вона всіляко забороняла те, Щоб ці документи не були оголошені, і не давала можливість працювати правоохоронним органам - це факт. Хоча слідчі органи в період Ющенка розслідували цю справу", - додав він.

Олександр Єфремов: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини