RU

Єфремов: Санкції Росії - не новина, ми були готові

03.06.2011, 15:15
Єфремов: Санкції Росії - не новина, ми були готові - Фото
7d8026db38e17843ef5fa22e0110ea50.jpg

Єфремов: Санкції Росії - не новина, ми були готові

Глава фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олександр Єфремов (на фото) заявив, що введення антидемпінгових заходів щодо ряду українських промислових товарів з боку країн-членів Митного союзу (МС) не є тиском на Україну. Про це він сказав під час брифінгу в п'ятницю.

"Ще декілька місяців тому керівництво Російської Федерації попереджало нас, що між Росією, Білоруссю і Казахстаном створюється МС, що у нього запрошена Україна, і якщо вона туди не увійде, на неї будуть поширюватися такі ж правила, як на держави, які не є членами МС. Тому такі заходи не є тиском на Україну - це політика держав, які захищають свої інтереси", - вважає Єфремов, якого цитує прес-служба регіоналів.

Політик також повідомив, що європейський ринок значно більший, ніж ринок держав-членів МС, однак саме на ринку МС українські товари знаходять збут. "На цей ринок припадає близько 40% продукції українських підприємств", - уточнив він.

"Ми хотіли б піти шляхом створення зони вільної торгівлі як з Євросоюзом, так і з державами-членами МС, що не суперечить логіці існування сьогоднішнього світу і розвитку економічних відносин. Якщо нам вдасться це зробити до кінця нинішнього року - я вважаю, що ми вийдемо з цієї патової ситуації", - резюмував Єфремов.

Нагадаємо, раніше комісія МС прийняла рішення про введення антидемпінгових заходів щодо ряду українських промислових товарів. На думку оглядачів, таким чином Росія збирається примусити Україну відмовитися від Зони вільної торгівлі з Євросоюзом на користь інтеграції з МС.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини