RU

Єфремов розповів про поправки до пенсійної реформи

07.07.2011, 08:01
Єфремов розповів про поправки до пенсійної реформи - Фото
1afcb1c2390f6dad2eba0ceee156a223.jpg

Єфремов розповів про поправки до пенсійної реформи

Законопроект про пенсійну реформу вже довгий час перебуває на обговоренні, тому більшість поправок до нього – політичні. Про це в ефірі 5 каналу заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Я думаю, що дві треті становлять ті поправки, які повторюються, і вони можуть бути систематизовані в єдиний блок. І отут буде зрозуміло: якщо ті депутати, які подавали ті поправки погодяться з тим, що ми голосуємо раз за саму тему виправлення й не вертаємося 10 раз по тому самому питанню – тоді це значить, що люди професійно ставляться до цього документа. А якщо депутат захоче виступити тільки по тому, що він вніс цю поправку й затягти цей процес – це буде політична складова. Я думаю, що буде і те, й інше", – заявив Єфремов.

"За деякими принциповими питаннями будуть зміни. Але що стосується пенсійного віку – тут рішення прийнятий і відпрацьоване, з відстрочкою на 5 років, все-таки піднімається пенсійний вік до 60 років по жінках, і до 62 по чоловіках, які працюють в органах державної влади… Буде ще внесене виправлення – ми повернули назад по цілих категоріях людей, у яких пенсійний вік не обмежується – це люди або хворі, або в силу свого народження носять певний відбиток, або люди, які працювали в державній службі, у системі утвору. Ми сподіваємося, що це значні будуть виправлення до другого читання", - додав він

Єфремов сподівається, що даний законопроект буде прийнятий Верховною Радою в цілому. "Я сподіваюся, що нам завтра вдасться пройти цей шлях і в остаточному підсумку прийняти документ, який безумовно не простий, який безумовно не викличе схвалення у всьому суспільстві", - сказав він.

Нагадаємо, у четвер на вечірньому пленарному засіданні, яке починається о 16:00, парламент розгляне у другому читанні пенсійну реформу.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини