RU

Єфремов рекомендує парламенту зайнятися фінансовими питаннями

22.09.2008, 12:11

Верховна Рада повинна розглянути і ухвалити рішення, яке регулюватиме процеси у фінансовій сфері України. Про це заявив представник фракції Партії регіонів, народний депутат Олександр Єфремов, під час погоджувальної ради в понеділок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, О. Єфремов наполягає на тому, щоб Верховна Рада заслухала інформацію уряду про те, що він збирається робити для урегулювання ситуації у фінансовій сфері. "Тому що незрозуміло, оскільки світові уряди всі стурбовані, всі країни, США вживають додаткових заходів на своїх ринках, Європа, Росія вживають додаткових заходів, а ми удаємо, що нічого не відбувається", – зазначив народний депутат.

Крім того, О. Єфремов вважає, що парламент на цьому тижні повинен розглянути ряд соціальних питань. Він звернув увагу на те, що в Україні допустимо проведення дострокових парламентських виборів, і це диктує необхідність урегулювання всіх питань, які стосуються діяльності Центральної виборчої комісії і створення Держреєстра виборців.

Важливими О. Єфремов вважає і законопроекти щодо ЖКГ і сфери будівництва, де спостерігаються "далеко не позитивні процеси".

Досьє на Олександра Ефремова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини