RU

Єфремов не хоче створювати коаліцію з "банкрутами з БЮТ"

14.04.2009, 15:10

Перспектива створення коаліції Партії регіонів зі "збанкрутілим БЮТ" тане з кожним днем, а ось дострокові парламентські вибори ще можливі. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"З кожним днем перспектива створення коаліції, з моєї точки зору, все більше тане. Не збільшується, а тане. Я не бачу на сьогодні необхідності для Партії регіонів своє майбутнє пов'язувати з політиками, які є банкрутами в нашій державі, і підставляти плече під явно збанкрутілого Прем'єр-міністра Тимошенко - з моєї точки зору, це безглуздо", - сказав він.

Водночас, говорячи про перспективи проведення в Україні дострокових парламентських виборів, О.Єфремов наголосив: "Якщо найближчим часом Президент не прийме рішення з цього питання, то вони просто не зможуть відбутися, тому що протягом півроку до початку президентських виборів парламентські вибори оголошені бути не можуть. Це може бути тільки при умові консенсусу політичних сил. Якщо в парламенті такий консенсус буде, то можливе проведення спільних президентських і парламентських виборів. Я особисто за те, щоб ці вибори відбулися спільно. По-перше, менше грошей буде витрачено державою... І по-друге, як мені здається, не буде спокуси у новообраного Президента потім переформатувати парламент під себе".

Нагадаємо, у свою чергу, заступник глави парламентської фракції БЮТ Андрій Кожемякін вчора заявив, що коаліція між БЮТ і Партією регіонів можлива. Об'єднання може статися в умовах економічної кризи і президентської виборчої кампанії.

Олександр Єфремов: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини