RU

Єфремов не бачить перспектив БЮТ, поки лідер - Тимошенко

13.05.2010, 16:55

Лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що у разі продовження конфронтаційної політики, яку нав'язує суспільству БЮТ, у цієї політичної сили немає майбутнього. Про це він заявив сьогодні у Верховній Раді.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, О.Єфремов наголосив: "Я не бачу перспектив цієї політичної сили при цьому лідерові. За тих підходів, які демонструє Тимошенко, це прямий шлях у маргінальну політику. Але ця ніша вже зайнята іншими політичними партіями".

За його словами, Ю.Тимошенко сьогодні розгублена, і ця розгубленість штовхає її на необдумані вчинки. "Коли Тимошенко вимагає прямих ефірів засідань свого опозиційного уряду, коли прибігає у Верховну Раду і вимагає, щоб їй включили пряму трансляцію, це свідчить про її розгубленість", - констатував він, додавши, що Партія регіонів в опозиції діяла більш відповідально і спокійно. "Наш лідер не поводився так", - нагадав народний депутат.

До того ж О.Єфремов констатував, що нинішня опозиція з кожним днем втрачає підтримку людей. "Ті опозиціонери, які виступають на мітингах, не розуміють, що вони виглядають смішно. Це підтверджує і постійно зменшувана кількість людей, які приходять на ці мітинги", - сказав він.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини