RU

Єфремов не бачить підстав для лідерства Тігіпка в Партії регіонів

12.09.2011, 12:50
Єфремов не бачить підстав для лідерства Тігіпка в Партії регіонів - Фото
a0f97934fb252cfb06b4463f19985a3a.jpg

Єфремов не бачить підстав для лідерства Тігіпка в Партії регіонів

Лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов поки не бачить підстав для того, щоб віце-прем'єр Сергій Тігіпко зайняв крісло голови Партії регіонів. Про це пише газета Комерсант Україна в статті "Сергій Тігіпко мітить в Миколу Азарова".

Зі слів Єфремова, питання про можливе лідерство Тігіпка в Партії регіонів не підіймалося. "Це було просто гіпотетичне твердження. У цьому житті ніхто ні від чого не застрахований. Є багато складових: чи станеться взагалі злиття партій; як Сергій Тігіпко буде працювати; яким авторитетом буде користуватися в об'єднаній партії. Але це питання ще не підіймалося - для цього поки немає підстав", - сказав він.

Нагадаємо, заяву лідера партії Сильна Україна Тігіпка про плани очолити Партію регіонів було зроблено ним в п'ятницю в ефірі одного з телеканалів. "Якщо я буду конкурентоздатним, я приживуся в цій партії. Можливо, буду лідером її. Або в складі якихось лідерів, групи лідерів", - заявив Тігіпко.

У серпні лідер Партії регіонів Азаров і глава Сильної України Тігіпко заявили про злиття своїх політичних сил. "Нам потрібна консолідація. Цей крок піде на користь партіям і країні", - сказав Тігіпко. Сторони збираються закрити операцію протягом двох місяців.

Олександр Єфремов: біографія, новини>>>
Сергій Тігіпко: біографія, новини>>>
Партія регіонів: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини