RU

Єфремов: Лише дурень повірить, що Тимошенко стане президентом

12.08.2011, 14:28
Єфремов: Лише дурень повірить, що Тимошенко стане президентом - Фото
51a74fcf12578b86049c5dd4e182026a.jpg

Єфремов: Лише дурень повірить, що Тимошенко стане президентом

Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов (на фото) вважає надуманими і такими, що не мають відношення до реальності заяви деяких політиків і політологів про те, що судове переслідування Юлії Тимошенко та Юрія Луценка сприятимуть зростанню їх рейтингу і зроблять цих політиків та їх партії фаворитами виборчих кампаній.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Єфремов зазначив: "Так, людей намагаються переконати, що Тимошенко і Луценко поводяться як національні герої, що на виборах треба голосувати за них і тих, хто йде під їх прапорами. Коли говорять про арешт Тимошенко, натякають, що ясно, хто буде наступним президентом України. На мою думку, лише дурень може повірити в це. А я не вважаю наш народ дурним. Люди розберуться, зроблять правильні висновки і, впевнений, не на користь Тимошенко. Так що, заяви ці - надумані і не мають жодного відношення до реальної ситуації".

"Яка нормальна людина сприйме як героїзм прагнення влаштовувати скандал за скандалом, аби тільки в пресі почастіше згадували? І давайте не будемо забувати про те, що привело Тимошенко і Луценка на лаву підсудних. Корупційні діяння привели, завдання збитків державі", - наголосив регіонал.

З його слів, в країнах, представники яких зараз виступають на захист Тимошенко і Луценка, реакція на ставлення до суду, яке демонструють ці політики, була б значно жорсткішою, ніж в Україні.

Олександр Єфремов: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>
Арешт Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини