RU

Єфремов: КСУ прийняв рішення про вибори Ради у 2012 році

18.11.2010, 17:10
Єфремов: КСУ прийняв рішення про вибори Ради у 2012 році - Фото
6d1e6da5139d1cb80cfaaa096864d4be.jpg

Єфремов: КСУ прийняв рішення про вибори Ради у 2012 році
Заступник голови Партії регіонів, глава фракції ПР у Верховній Раді Олександр Єфремов (на фото) заявляє, що Конституційний Суд України прийняв рішення згідно з яким чергові вибори народних депутатів повинні відбутися у жовтні 2012 року. Про це він заявив сьогодні у коментарі журналістам.

"Суд вже виніс рішення з приводу підтримки того подання, яке ми зробили щодо виборів у жовтні 2012 року. За інформацією, яка є у мене, 16 з 18 суддів проголосували "за", - сказав О.Єфремов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Тепер, за словами О.Єфремова, для того, щоб внести відповідні зміни до Конституції, за них необхідно проголосувати у Верховній Раді. "Ми вважаємо, що у нас буде достатня кількість голосів для цього. Завтра нам досить 226 голосів, але звичайно хотілося б, щоб це була конституційна більшість", - зазначив він.

Також О.Єфремов додав, що на наступній сесії необхідно буде 300 голосів за внесення відповідних змін до Конституції.

Нагадаємо, завтра Конституційний Суд України оприлюднює свій висновок щодо дати проведення виборів в Україні.

Минулого вівторка КСУ почав розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції, згідно з якими чергові вибори Верховної Ради повинні проводитися у жовтні 2012 року. Раніше ЦВК подала до КСУ подання, в якому просить роз'яснити, коли будуть проводитися чергові парламентські вибори.

У проекті змін до Конституції фіксується, що найближчі чергові вибори Верховної Ради проходять в останню неділю жовтня 2012 року, а чергові вибори Президента України - в останню неділю березня 2015 року.

Конституційний Суд України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини