RU

Єфремов: Картка Ахметова голосує так, як скаже фракція

01.02.2011, 14:15
Єфремов: Картка Ахметова голосує так, як скаже фракція - Фото
44f6f0c478bf4350493e38ba4e2ff162.jpg

Єфремов: Картка Ахметова голосує так, як скаже фракція
Незважаючи на відсутність нардепа Ріната Ахметова у сесійній залі, його картка проголосувала за зміни до Конституції відповідно до рішення фракції. Про це сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов зазначив, що рішення з голосування приймаються у фракції, вони можуть бути досить бурхливими, але після прийняття рішення народні депутати голосують суворо відповідно до нього. "Народний депутат Ахметов голосує так, як вироблено рішення у фракції... Картка його проголосувала так, як було прийнято рішення", - сказав він.

О.Єфремов також зазначив, що не побоюється можливості оскарження прийнятих змін до Конституційного Суду в зв'язку з порушенням конституційної процедури персонального голосування народних депутатів. Пославшись на практику роботи Верховної Ради, коли за відсутності народних депутатів голосують їхні картки. О.Єфремов наголосив, що якщо народний депутат не згодний з рішенням фракції, він приходить на пленарне засідання, забирає свою картку і не віддає голос "за" або голосує проти.

"Якщо депутат цього не робить, отже, він підтверджує, що він згодний з тим рішенням, які вироблені у фракції", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада внесла до Конституції зміни, які продовжують термін повноважень парламенту і, відповідно, посувають дату чергових парламентських виборів на кінець жовтня 2012 року. За законопроект N7265 проголосували 310 народних депутатів: 180 регіоналів, 7 депутатів від БЮТ, 41 від НУНС, 25 комуністів, 20 від Блоку Литвина і 37 позафракційних.

У листопаді минулого року Конституційний Суд України дав позитивний висновок з законопроекту про внесення змін до Конституції.

Рінат Ахметов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини