RU

Freedom House: Янукович систематично знищує опозицію

30.03.2012, 11:00
Freedom House: Янукович систематично знищує опозицію - Фото
84f2bbd83c499e32c1b8ed0388378bed.jpg
Президент України Віктор Янукович веде систематичну кампанію зі знищення в Україні будь-якої життєздатної опозиції. Про це йдеться в доповіді міжнародної правозахисної організації Freedom House про стан свободи в світі за 2012 рік, яка оприлюднена на сайті агентства ООН у справах біженців.

"У 2011 році Янукович почав систематичну кампанію з вилучення будь-якої життєздатної опозиції Партії регіонів напередодні парламентських виборів, призначених на 2012 рік. Найважливіше, що прокурори висунули багато різних звинувачень проти Тимошенко, сильного опонента Януковича, з метою забезпечити кримінальне переслідування", - сказано в доповіді, передає УНІАН.

Freedom House зазначає, що вуличні протести проти переслідування Тимошенко та інших колишніх чиновників придушували правоохоронці, а організаторів акцій брали під арешт.

Крім того, в доповіді згадуються особи, які були попередньо ув'язні в 2011 році. Серед них - представники колишнього уряду Тимошенко й не менше 14 осіб, які звинувачувалися в руйнуванні пам'ятника Сталіну в Запоріжжі.

Нагадаємо, в цілому за підсумками 2011 року Freedom House понизила на один пункт рейтинг політичних прав в Україні - з трьох до чотирьох.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини