RU

Freedom House: Вторгнення Росії в Україну розтрощило демократію

28.01.2015, 10:38
Freedom House: Вторгнення Росії в Україну розтрощило демократію - Фото
Фото: ІС
Військове вторгнення Росії в Україну завдало в 2014 році нищівного удару по демократії. Про це сказано в щорічному дослідженні міжнародної неурядової організації Freedom House.

Базована в США організація, яка проводить дослідження для підтримки демократії, політичних свобод і прав людини, зазначає, що теракти та агресивні дії авторитарних режимів збільшили нехтування демократичними стандартами майже у всіх регіонах світу.

Одним з найгірших зразків такої зневаги автори доповіді називають вторгнення Росії в Україну, у тому числі пряме захоплення і формальну анексію українського Криму.

Торкаючись України, експерти відзначають, що позитивні зрушення, пов'язані з усуненням від влади корумпованого президента Віктора Януковича, нівельовані російською анексією Криму і збройним протистоянням української армії та проросійських терористів.

Україна в доповіді оцінена як "частково вільна" країна. Що стосується окупованого Росією Криму, то ситуація в ньому оцінена як "дещо краща", ніж в Туркменістані та Узбекистані, які є серед лідерів в числі "невільних" країн. З 195 країн світу, про які йдеться в дослідженні, 89 були названі вільними, 55 - частково вільними, 51 невільними.

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини