RU

Freedom House необ'єктивна в оцінці Януковича, - регіонал

20.07.2012, 14:14
Freedom House необ'єктивна в оцінці Януковича, - регіонал - Фото
Олег Надоша (фото - nadosha.org.ua)
Міжнародна організація Freedom House (FH) необ'єктивна в своїх оцінках щодо України. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Партії регіонів у парламенті Олег Надоша, коментуючи останню доповідь FH, в якій говориться, що президент Віктор Янукович посилює концентрацію влади в руках своєї сім'ї.

"У мене багато питань до цієї організації - починаючи від джерел її фінансування, і закінчуючи її висновками по Югославії, коли в 1995 році FH називала події в цій країні внутрішньою війною кланів, коли насправді там проходили етнічні чистки", - заявив він.

"Об'єктивність FH у мене особисто викликає великі сумніви. Я б спокійно ставився до такого політичного висновку щодо України, тому що сьогодні FH може бути вигідно говорити про зосередження влади в руках Януковича", - вважає нардеп-регіонал, додаючи, що "жоден член сім'ї президента не займає в структурі державної влади України практично жодного поста".

Коментуючи зареєстровані в Сенаті США резолюції, що закликають ввести санкції проти генпрокурора Віктора Пшонки та президента Януковича, як причетних до процесів проти Юлії Тимошенко, регіонал зауважив, що пропоновані до розгляду резолюції - "особиста думка окремих сенаторів". "Це рівнозначно тому, що Олег Ляшко в парламенті запропонує закон про гендерну політику чи гомофобію", - говорить нардеп.

"Є люди, яким керівництво нашої держави подобається. Є люди, яким воно не подобається. Питання в тому, чи будуть резолюції в Сенаті США розглядатися. Але політичний галас і предмет для критики з боку опозиції вже є. Я не виключаю, що сама опозиція могла через діаспору замовити ці проекти законів у парламенті США", - додав Надоша.

Нагадаємо, вчора у Вашингтоні була представлена ​​доповідь організації Freedom House під назвою "Захищаючи українську демократію - 2". У ній говориться, що президент України Віктор Янукович посилює концентрацію влади в руках своєї сім'ї. Документ містить згадки і про позитивні зміни в країні.

Досьє на Олега Надошу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини