RU

Freedom House дозволили відвідати Луценка в СІЗО

03.04.2012, 14:58
Freedom House  дозволили відвідати Луценка в СІЗО - Фото
Юрій Луценко
Сьогодні представники неурядової організації Freedom House відвідають Лук'янівське СІЗО та поспілкуються з екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком. Дозвіл було надано лише через пару годин після того, як генпрокурор Віктор Пшонка пообіцяв Freedom House допомогти з візитами до Луценка й Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, представники організації ознайомляться з умовами утримання ув'язнених і можливостями медичного забезпечення ув'язнених у слідчому ізоляторі. Крім того, враховуючи надання Апеляційним судом Києва відповідного дозволу керівництва СІЗО, візитерам буде дана можливість поспілкуватися з Луценком.

Freedom House - неурядова організація зі штаб-квартирою у Вашингтоні (США). Заснована в 1941 році. Спеціалізується на дослідженні політичних і громадянських свобод. Свій рейтинг формує на основі опитування експертів відповідно до опублікованої методології. Об'єктами досліджень Freedom House є моніторинг демократичних змін в світі, підтримка демократії та захист демократії та прав людини у світі.

В кінці березня у своїй черговій доповіді Freedom House відзначила, що президент України веде систематичну кампанію зі знищення в Україні будь-якої життєздатної опозиції: "У 2011 році Янукович почав систематичну кампанію з вилучення будь-якої життєздатної опозиції Партії регіонів напередодні парламентських виборів, призначених на 2012 рік. Саме найважливіше, що прокурори висунули багато різних звинувачень проти Тимошенко, сильного опонента Януковича, з метою забезпечити кримінальне переслідування ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини